Strona główna     >     Bramy i furtki

Nowoczesne bramy i furtki z systemem auto i akcesoriami

W Majmat oferujemy szeroką gamę estetycznych bram suwanych i skrzydłowych dopasowanych zarówno do nieruchomości prywatnych, jak i obiektów komercyjnych. Stanowią one doskonałą ozdobę oraz wizytówkę każdej posesji.

Posiadamy standardowe rozwiązania, jednak na życzenie klientów realizujemy indywidualne projekty dopasowane wizualnie do istniejącego już ogrodzenia, co pozwala stworzyć spójną i elegancką całość. Montujemy bramy przesuwne i dwuskrzydłowe automatyczne lub obsługiwane ręcznie.

Furtki stalowe również przygotowujemy na indywidualne zlecenia, a własna spawalnia umożliwia tworzenie nawet najbardziej fantazyjnych i dekoracyjnych elementów. Lubimy działać kompleksowo, dlatego sprzedajemy i montujemy również szeroki wachlarz dodatków takich, jak m.in.

  • domofony,
  • wideofony,
  • klamki antaba,
  • stopery,
  • skrzynki na listy,
  • tabliczki adresowe,

Wysoka estetyka nie oznacza rezygnacji z doskonałych parametrów technicznych. Wszystkie elementy metalowe są ocynkowane i dodatkowo malowane proszkowo. Takie rozwiązanie zwiększa ich odporność na warunki atmosferyczne.

Brama panelowa

Akcesoria do bram i furtek

Zestaw domofonowy 1-lokatorski z kasetą zewnętrzną odporną na warunki atmosferyczne.

Siłowniki elektromechaniczne NICE do bram przsuwnych, cechuje je estetyczne wzornictwo, doskonałe parametry i niezawodność.

Siłowniki teleskopowe NICE do bram skrzydłowych montowane na słupku, charakteryzują się solidną konstrukcją i nowoczesnym designem, pasującym do każdego projektu architektonicznego.

Wideodomofon z monitorem i kamerą to zestaw bezsłuchawkowy wyróżniający się nowoczesną elektroniką, estetyką wykonania, funkcjonalnością oraz wytrzymałością.

Nowy katalog 2022

Zobacz nasze propozycje, zapoznaj się z akcesoriami i możliwościami, jakie dają Ci bramy i furtki Majmat.

Nasze Realizacje

Katalog dla Ciebie to za mało i chciałbyś zobaczyć, jak wyglądają efekty naszej pracy? Poniżej przedstawiamy kilka projektów wykonanych przez firmę Majmat. Znajdź dla siebie inspirację. Jeśli masz własny projekt, skontaktuj się z nami. Postaramy się dopasować do Ciebie.