Strona główna     >     O nas

MAJMAT – wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie. Ponad 8 lat na rynku.

Historia Majmat sięga 2013 r., kiedy w centralnej Polsce powstała niewielka firma specjalizująca się w montażu bram, furtek i ogrodzeń. Jednak zapotrzebowanie klientów, zapał właścicieli i możliwości rozwoju były tak ogromne, że szybko firma przekształciła się z przedsiębiorstwa montażowego w wyspecjalizowanego producenta i dostawcę. Teraz posiadamy już własną spawalnię, a także lakiernię, co umożliwia przeprowadzenie całego procesu produkcyjnego we własnym zakresie.

W firmie Majmat:
– zatrudniamy kilkadziesiąt osób – specjalistów w dziedzinie obróbki metalu, drewna i betonu;
– dysponujemy 12 ekipami montażowymi i pod tym względem jesteśmy najwięksi w centralnej Polsce;
– posiadamy własny tabor samochodowy, co daje niezależność i możliwość szybkiej realizacji zleceń.

Zapraszamy do współpracy

Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom możliwie jak największego wyboru. Temu właśnie przyświeca ciągły rozwój, głównie technologiczny oraz sprzętowy. Jako producent gwarantujemy jakość produktów i wykonania oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdego Klienta.

W ofercie posiadamy ogrodzenia:
– murowane,
– metalowe,
– panelowe,
– z siatki,
– betonowe,
– drewniane,
– bramy i furtki,
– automatyka do bram
– domofony i videodomofony.

Malujemy proszkowo, realizując pełną gamę kolorystyczną RAL, dzięki czemu dostaniesz u nas nie tylko standardowe rozwiązania. Zażyczysz sobie ognistej czerwieni, czy granatu, tutaj go znajdziesz.
Chcesz zobaczyć bogactwo kolorów, zapraszamy do naszej Lakiernii. Zachwycisz się, tego jesteśmy pewni.

Jak wygląda współpraca z nami

Z pewnością jest szybka i owocna.

Krok 1 – Rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania.

Krok 2 – Myślimy, projektujemy i przedstawiamy do akceptacji finalną koncepcję wraz z wyceną.

Krok 3 – Zabieramy się za pracę i montujemy zgodnie z ustalonym terminem.

Szybka realizacja

Pewnie goni Cię czas – skoro Ciebie, to i nas.

Jest to podstawa działalności Majmat. Dlatego jesteśmy samowystarczalni. Projekty tworzymy i realizujemy sami, a 12 ekip montażowych działa prężnie, podobnie jak nasz tabor samochodowy, którym dostarczamy towary do klientów w całej Polsce.

Samowystarczalność oznacza także, że nie czekamy na pełne uzbrojenie nieruchomości. Nie masz jeszcze wody, prądu, a Twoja działka to po po prostu tylko ziemia, która czeka na budowę? Dla nas to nie problem. Na potrzeby montażu zapewniamy sobie media i energię. Zatem to od Ciebie zależy, w którym momencie zdecydujesz się na ogrodzenie – tuż po zakupie nieruchomości, czy dopiero po zakończeniu budowy.

Dostosujemy się do Ciebie.

Informacje dodatkowe

Własna lakiernia powstała z myślą o ogrodzeniach, jednak wykorzystujemy ją także, aby pomóc klientom w odnowieniu innych elementów stalowych.

Jednym słowem, pomalujemy proszkowo wszystko co się da m.in:
– felgi,
– elementy aluminiowe,
– ramy dwuśladów,
– elementy aluminiowe i stalowe przewodzące ładunki elektryczne.

Ogrzej swój dom

Oferujemy wysokoenergetyczne drewno opałowe oraz kominkowe. Jesteśmy jego największym dostawcą na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.
Zamówiony towar dostarczamy bezpośrednio do naszych klientów. Własny tabor samochodowy skraca nam czas dostawy zazwyczaj do 2-3 dni.
Więcej szczegółów na temat oferowanego drewna, jego właściwości i przeznaczenia, znajdziesz w osobnej zakładce: Drewno opałowe.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jeśli będziesz tego potrzebował.